درباره ما

فروش پایان کار نیست ، آغاز یک تعهد است!

مرجع تخصصی بوقلمون گروه پژوهشی نیازی

پرورش و تکثیر بوقلمون مادر

مزرعه پرورش بوقلمون نیازی در سال ۱۳۸۱ برای اولین بار در غرب کشور فعالیت خود را در ضمینه پرورش و تکثیر بوقلمون آغاز کرد و در سال ۱۳۸۳ اولین مجوز رسمی پرورش و تکثیر بوقلمون مادر در ایران به شماره مجوز:۱۵۳۱۳ را دریافت نمود.مفتخریم توانسته ایم اصیل ترین و با کیفیت ترین نژادهای بوقلمون برنز را وارد کرده و با رعایت اصول صحیح پرورش و تکثیر به صورت گسترده در کشور توزیع کنیم

دو دهه فعالیت

مفتخر هستیم بعد از دو دهه فعالیت در زمینه پرورش و تکثیر بوقلمون تنها مجموعه مجاز فعال در کشور می باشیم که فعالیت خود را زیر نظر مستقیم سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی کل کشور به صورت تخصصی دنبال می کنیم.

مشاوره کامل و رایگان

مفتخریم که در زمان عرضه محصولات مجموعه خود مشاوره کامل و رایگان را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهیم و بزرگترین دغدغه تولید کنندگان که بازار فروش محصولات تولیدی می باشد را با قدرت فراهم می کنیم.

 

وسعت

 مجموعه پرورش بوقلمون نیازی در زمینی به مساحت یازده هکتار قرار گرفته است. سالن های مجهز و مجزا همراه با ده هکتار زمین یونجه جهت تامین نیازهای طبیعی و بالا بردن کیفیت گوشت تمامی شعبات از جمله امکانات این مجموعه است.

بیش از 15 سال تجربه

مزرعه پرورش بوقلمون نیازی در سال ۱۳۸۱ برای اولین بار در غرب کشور فعالیت خود را در ضمینه پرورش و تکثیر بوقلمون آغاز کرد و در سال ۱۳۸۳ اولین مجوز رسمی پرورش و تکثیر بوقلمون مادر در ایران به شماره مجوز:۱۵۳۱۳ را دریافت نمود.مفتخر هستیم بعد از دو دهه فعالیت در ضمینه پرورش و تکثیر بوقلمون تنها مجموعه مجاز فعال در کشور می باشیم که فعالیت خود را زیر نظر مستقیم سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی کل کشور به صورت تخصصی دنبال خواهیم کرد.مجموعه پرورش بوقلمون نیازی شعبه اصلی آن در زمینی به مساحت یازده هکتار و سالن های مجهز و مجزا در ضمینه جوجه کشی و گله مادر قرار دارد که ده هکتار زمین یونجه جهت تامین نیازهای طبیعی و بالا بردن کیفیت گوشت تمامی شعبات خود در اختیار بوقلمون های مجموعه قرار داده است.
مفتخریم که در زمان عرضه محصولات مجموعه خود مشاوره کامل و رایگان را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم و بزرگترین دغدغه تولید کنندگان که بازار فروش محصولات تولیدی می باشد را فراهم نموده.

سخنی با مشتریان

مفتخریم که در زمان عرضه محصولات مجموعه خود مشاوره کامل و رایگان را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم و بزرگترین دغدغه تولید کنندگان که بازار فروش محصولات تولیدی می باشد را فراهم نموده.
دغدغه تمامی مشتریان کیفیت بالا و سلامت محصولات خریداری شده می باشد که مجموعه ما با بستن قرارداد رسمی زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی و ارائه گواهی سلامت از سازمان دامپزشکی تضمین کیفیت وسلامت محصولات ارائه شده این دغدغه را از بین برده و همچنین راهنمایی و پشتیبانی مناسب در تمامی مراحل تولید می باشد و تعهد و توجه ما به این موضوع در اولویت اول قرار دارد.
نکته بسیار حائز اهمیت در ضمینه شعباتی که با اسم مجموعه ما فعالیت و اقدام به فروش محصولات خود میکنند این است که با توجه به فعالیت چندین ساله که موجب مشاوره و راهنمایی مجموعه های نوپا و قدیمی شده است بدیهی است این مشاوره ها و همکاری با مجموعه های فوق به منظله تایید محصولات و تضمین کیفیت مجموعه های فوق نمیباشد.فقط آدرسهای ذکر شده در این مرجع مورد تایید و تضمین صددرصدی مجموعه پروش بوقلمون نیازی میباشد.

معرفی نژادهای برنز

ساده ترین مطلبی که می توان بیان کرد کیفیت گوشت بسیار بالای بوقلمون برنز است(بیش از نصف گوشت بوقلمون قرمز و بقیه سفید میباشد)،این بالا بودن کیفیت گوشت عملا برای عرضه به بازار کشتارگاه ها را حذف و به طور مستقیم به دست مصرف کننده با قیمتی حدود دو برابر قیمت گوشت بوقلمون بیوتی معامله میگردد

آنچه کمک میکند در یک تجارت موفق شوید تجربه است !

ما بدون هیچ چشم داشتی تجربه خود را در اختیار شما قرار می دهیم

ضمن استقبال از سوالات شما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شما می باشیم

تجربه 95%
صداقت 100%
ضمانت 100%
تعهد 95%

راه های ارتباطی با ما

آدرس : 

کرمانشاه – شهرستان اسلام آباد غرب کیلومتر پنج کمربندی روبروی خدمات رفاهی نیازی مزرعه پرورش بوقلمون نیازی

شماره تماس 1 :   ۰۹۱۸۳۳۹۱۲۴۷ 

شماره تماس 2 :   ۰۹۳۷۳۱۵۷۴۰۴

 

برای تماس با ما کافیه روی شماره تماس ها کلیک کنید .