0

تربیت سگ:آموزش سگ برای رفتن به لانه

آموزش سگ برای رفتن به لانه

این آموزش ها، شامل یاد دادن دستورات نسبتاً ساده ای است که یاد گرفتن آنها برای سگ، لازم و ضروری می باشد. دراین پست به آموزش سگ برای رفتن به لانه می پردازیم.

آموزش های ابتدایی

آموزش این قبیل دستورات به حیوان، نگهداری او را آسان تر کرده و در برخی از موارد باعث حفظ سلامتی و جلوگیری از خطر برای او خواهد شد. توجه داشته باشید که دادن هر گونه آموزش به حیوان، مستلزم وجود رابطه دوستانه و صمیمی بین شما و سگتان می باشد و در صورتی که این رابطه به هر دلیلی وجود نداشته باشد، این آموزش­ها بدون شک با شکست همراه خواهد بود. حیوان برای آموختن دستورات شما و بکارگیری آنها، باید به شما اعتماد داشته و شما را به عنوان صاحب خود قبول کرده باشد. سعی کنید حداقل در آموزش موارد ضروری به سگ خود، سعی و تلاش کافی را به خرج دهید تا در مابقی زمانی که با او هستید، از این همزیستی لذت کافی را ببرید.

آموزش سگ برای رفتن به لانه

رفتن به لانه

همانطور که گفته شد، بعد از سنین 4 تا 6 ماهگی، باید لانه مناسبی برای توله خود در نظر بگیرید. این لانه محل خواب، استراحت روزانه و در مواقع لزوم محل پناه بردن حیوان محسوب شده و پس از مدت کوتاهی حيوان علاقه زیادی به آنجا پیدا خواهد کرد. باید کم کم به سگ خود بیاموزید که نام جایی که به او تعلق دارد، لانه است و زمانی که از او خواسته می شود، باید به آنجا برود. آموزش این مطلب مستلزم یاد دادن کلمه “برو” می باشد. پس از اینکه سگ شما فرمان “برو” را به خوبی یاد گرفت، او را به نزدیکی لانه اش ببرید و در حالی که با دست به سمت لانه اشاره می کنید، به او بگویید: “برو تو لونه”. درک این دستور برای سگ زیاد مشکل نیست و در صورت تمرد حیوان از این دستور، او را همزمان با گفتن این عبارت، به سمت لانه هدایت کنید.


این تجربه است که کمک می کند در هر تجارتی موفق شوید، ما بدون هیچ چشم داشتی تجربه خود را در اختیار شما خواهیم گذاشت
گروه تولیدی پژوهشی نیازی

امتیاز شما به مقاله
[: 1 امتیاز از مجموع: 2]
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

2:27:55 AM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی تخصصی بوقلمون

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

جوین خروج